Hizmetler

DMS Plus Bayi Yönetim Sistemi

Otomotiv bayilerinin günlük satış, servis ve yedek parça gibi önemli işlemlerini kolaylıkla yürütmeleri için özel olarak geliştirilmiştir. Merkez kordinasyonunu da eş-zamanlı ve pratik bir şekilde sağlayan uygulama, bilgiye her noktadan kolay erişime izin vermektedir. İhtiyaç odaklı raporlama ile analiz süreçleri de kolaylaştırılmıştır.

DMS Lite Servis Çözümü

Özel servisler için özel olarak geliştirildi. İnternet bağlantısı olan heryerden, bayiniz ile ilgili verilere erişebilir, işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yedekleme ve performans gibi konular sizin için artık sorun oluşturmayacak..

Sap Geliştirme Danışmanlığı

SAP BO (Business Objects), SAP BI (Business Intelligence) ve SAP ABAP(Advanced Business Application Programming) konularında uzman kadromuz ile projelerinize destek vermekteyiz.

Özel Yazılım Çözümleri

Müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda, gelişen teknoloji ile birleşen Web tabanlı, Servis tabanlı, Windows Masaüstü Uygulamalar veya Mobil Uygulama çözümleri üretmekteyiz.

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetim Sistemi (PLM)

Bir ürünün düşünce aşamasından başlayarak son tüketiciye ulaşana kadar geçirdiği endüstriyel tasarım,analiz,mühendislik,üretim,kalite kontrol,pazarlama ve satış süreçlerinin dijital ortamda takip edilip yönetilmesine imkân sağlayan Ürün Yaşam Döngüsü çözümleri üretiyoruz.

Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi (CRM)

Firmaların sahip oldukları teknoloji,strateji,uygulamalar ve operasyonları mevcut müşterilerini koruyarak,potansiyel müşteriler kazanacak ve müşteri sadakati oluşturacak Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümleri sunuyoruz.

SMS Yazılım Çözümleri

Günümüzde Tüketicilere ulaşmanın en kolay ve en basit yöntemlerinin başında hâlâ SMS gelmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve geliştirdiği Kampanya akışlarına dinamik bir şekilde uyum sağlayan, SMS çözümleri üretiyoruz.